blog two
Новини

Кондиціонер і діти

Коли у родини з’являється малюк, життєвий уклад завжди змінюється.

Маленька людинка має слабкий імунітет та настільки беззахисна перед зовнішнім світом, що багато речей, найзвичайніших для нас, дорослих, виявляються для неї просто небезпечними. Деякі батьки настільки прагнуть вберегти дитину від будь-яких ризиків, що доходять у такій своїй перестраховці до дійсно крайніх заходів. Маніакальна чистота з виварюванням та Перекипячуванням речей, одягу та іграшок, суворі дієти для запобігання жодних можливих та неможливих алергічних реакцій. Укутування нещасного малюка у десяток одежинок, щоб не застудився, це лише вершинка айсберга такого гіперпіклування.

Не потрібно навіть і казати, що така надмірна опіка не йде дітям на користь — крайнощі рідко бувають доречними. І коли ми закриваємо всі вікна та двері, вимикаємо кондиціонер та ховаємо подалі навіть вентилятор, щоб не було найменшого натяку на найслабший протяг, ми не робимо краще своїм дітям.

Користуватися кондиціонером, якщо вдома є маленька дитина, потрібно, але робити це необхідно з розумом, обираючи правильні налаштування та режими.

За умови правильного використання такий пристрій не тільки охолоджує квартиру до комфортної для сну та неспання температури. Але і очищає повітря від пилу, алергенів та інших шкідливих речовин, які на користь малюкові точно не йдуть. І якщо користуватися кліматичною технікою, дотримуючись усіх правил, підтримувати чистоту фільтрів та стежити за її справністю, то кондиціонер буде повністю безпечним і для дорослих, і для дітей.

Більш детально читайте «чи встановлювати кондиціонер? Поради педіатра».

Related posts

Leave a Comment